שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

8/11/22 בשעה 21:00
פתיחת דלתות 19:30
האנגר 11 , ת"א

כרטיסים החל מ 219 ש"ח

 עם קלאסיקות נצחיות כמו Year Of The Cat, On The Border, Time Passages ואחרים, אל סטיוארט בהופעה ראשונה, אחת ויחידה בישראל!
 
"סטיוארט מביא לידי שלמות את הסגנון שבו הוא פועל. בקולו המיוחד, בעיבודי הגיטרות המרטטים ובעיקר ביכולת הנדירה לכתוב מלודיות פשוטות, קליטות וממכרות – שאינן סובלות מעודף סוכר – הוא מייצר את המוזיקה מהזן המופלא ביותר, כזו ששנים אינן פוגמות באיכותה כהוא זה"
אל סטיוארט זמר-יוצר בריטי ממוצא סקוטי המתגורר היום בארה"ב, החל לפעול כחלק מהתחייה העממית הבריטית האגדית בשנות השישים והשבעים וחתום על השילוב בין שירי פולק-רוק וסיפורים ארוגים בעדינות של הדמויות ואירועים מההיסטוריה. סטיוארט נחשב לדמות מפתח בהתפתחות המוזיקה הבריטית כמי שניגן בפסטיבל גלסטנברי הראשון ב 1970, עבד עם יוקו אונו עוד לפני לנון וחלק דירה בלונדון עם פול סימון הצעיר, הוא היה שם בכל הצמתים החשובים ולא עצר עד היום.
הוא הוציא מעל ל 20 אלבומים שהמוכרים והמצליחים ביותר ביניהם הם Year Of The Cat (1976) ו Time Passages (1978) בהפקתו של אלן פרסונס שבאותם ימים כבר היה חתום על אלבומי מופת כמו Abbey Road ו Dark Side Of The Moon. עוד לפניהם (ב 1973) שחרר סטיוארט את האלבום "Past, Present and Future" סדרה של סיפורים בעלי רקע היסטורי המתקדמים לפי ציר הזמן כשהשיר האחרון (והמוכר מביניהם) הוא Nostradamus שמכוון אל העתיד. גם אלבומיו שלא זכו להצלחה מסחרית, זכו לשבחים והערכה.
הוא כותב, מלחין ומופיע מעל לארבעה עשורים, מקפיד לשחרר אלבומים עם שירי רוק-פולק מושלמים שגם בהם כמו בהופעות הוא שומר על קולו הצלול, סאונד ועיבודי גיטרות עשירים במיוחד. כפרפורמר קומוניקטיבי וסטורי טלר מחונן, הוא מקפיד לייצר אווירה אינטימית עם הקהל.
  • תאריך 8/11/22
  • תחילת מופע 21:00
  • פתיחת דלתות 19:30
  • מחיר החל מ 219 ש"ח
  • מיקום האנגר 11 ת"א
אל סטיוארט בהופעה בהאנגר 11

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג