שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

אביב גדג'

אביב גדג' במופע להקה בגבעת ברנר.
שירים מתוך האלבום החדש "עולם מופלא איפה אתה", לצד שירים מכל האלבומים והתקופות.

איתו על הבמה:
רון בונקר – גיטרות, יהוא ירון – בס, איתי שטרית – קלידים, אביב ברק – תופים,  אוריאל וינברגר – כלי נשיפה, נועם חיימוביץ' – ויולה.

אביב גדג' החל את דרכו בלהקת אלג'יר שהוציאה שני אלבומים: "נאמנות ותשוקה" ו"מנועים קדימה" שזכה להצלחה רבה.
לאחר מכן הוציא גדג' שלושה אלבומי סולו שהפכו לקלאסיקות מקומיות: "תפילה ליחיד" ב-2009, "ילדים של מהגרים" ב-2013 ו"שרף אורנים" ב-2016 שזכה בפרס אקו"ם לאלבום השנה. מהם יצאו שירים כמו: כאבי גדילה עיר בלי זכרון לא מקום לחלשים ועוד.
ב-27 באוקטובר 2023 יצא אלבומו החדש "עולם מופלא איפה אתה".
אלבומו הרביעי הוא יצירה עוצמתית שממחישה את כישרונו לשלב בין חדשנות לנגישות, אפלה ואור, וכתיבה רגישה ואניגמטית. אלבום שרווי בישירות ועדינות, ערגה וממשות לצד שירים טעונים באדרנלין שמתפתחים ליצירה סוחפת שנושמת את רוח התקופה, כמו: עולם מופלא איפה אתה, הכוכב השקט, צודק ושובר, שבעת הגדיים.

במופעים אקוסטיים אינטימיים מצפון לדרום, בשיתופי פעולה עם תזמורת הקמרטה בבית האופרה או בהופעות חשמליות במועדונים – המופע של גדג' הפך עם השנים לתופעת קאלט, עם קהל מיוחד שמלווה אותו בכל הארץ ואווירה כמעט דתית.

10 ש"ח מכל כרטיס שיימכר להופעה של אביב גדג' בגבעת ברנר ייתרמו לפרוייקט "מחזירים את האור לעוטף" אשר ינוהל ע"י עמותת מקור – העוסקת בקידום בני נוער באמצעות מיזמים מוזיקליים

  • תאריך: 18.4.24
  • מיקום: גבעת ברנר
  • שעה: 21:00
  • מחיר: 125 ש"ח

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג