שלום לך,
כניסה לאיזור האישי
{

הודעה לרוכשי הכרטיסים

לקוחות יקרים,
לצערנו עקב המצב ביטחוני ההופעה של "בניה ברבי" תידחה למועד אחר והודעה מסודרת על כך תישלח לרוכשי הכרטיסים מיד כשיהיו פרטים נוספים.
כמובן שהכרטיסים שנשלחו אליך יהיו תקפים למועד העדכני וכמובן שנשמח לראותכם במועד החדש. אם בכל מקרה תרצו לבטל את הכרטיסים, תוכלו לעשות זאת באיזור האישי באתר.
בתקווה לימים שקטים יותר.

הטבות

על המופע

אחרי שכבש כל במה אפשרית ומסע של יותר מעשור,
בניה ברבי מגיע לראשונה למופע ענק, ראשון וחגיגי בהיכל מנורה תל אביב ב26.10.23!
בניה ברבי, אמן, יוצר, כותב, מלחין, שר ומנגן נמצא בצמרת האמנים בארץ וללא ספק אחת מהפריצות הגדולות שידעה המוזיקה הישראלית בעשור האחרון, עם להיטי ענק שמזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, הצלחה מסחררת של אלבומו השלישי "קרן שמש" בו שיר הנושא הפך לאחד הלהיטים הגדולים של התקופה, וקהל גדול שמחבק, מתרגש ואוהב.
לאחרונה פרסם בניה את שני החלקים הראשונים מתוך ארבעה של אלבומו הרביעי:
"אדם הוא אדם" ו"קולות" אשר התקבלו באהבה גדולה והגבירו את הסקרנות לקראת החלקים הבאים. כפי שארבעת היסודות שונים זה מזה אך מוכרחים להתקיים יחד, כך גם נפש האדם המורכבת וכל אחד מחלקי האלבום הוא השתקפות לכך. כל שיר שונה זה מזה, מלא ברגש, כנות וכוונה אמיתית מהסוג שגורם לחשוב פנימה גם אחרי שמסתיים ויחד הם יוצרים הרמוניה.
בניה מצליח פעם אחר פעם לגעת בעומקה של הנשמה עם המילים המדויקות
והקול החודר ישר אל תוך הלב.
לאחר שנה של הופעות סולד אאוט ברחבי הארץ, כולל שני מופעי ענק בקיסריה
השאירו טעם של עוד, לשמוח, לרקוד ולהתרגש.
בניה ברבי – האמן עם היכולת המדהימה לשיר את רחשי ליבנו, מגיע לראשונה
להופעת ענק ב"היכל מנורה תל אביב" , יחד עם הרכב הנגנים המוכשרים שלו ההולכים איתו כברת דרך, עם שירים מכל האלבומים בעיבודים מוזיקליים מיוחדים
ובעיקר מלא ברגש!
כרטיסים להופעות של בניה ברבי

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג