שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

פינק פלויד – "הצד האפל של הירח" ועוד בביצוע ECHOES
היכל התרבות תל אביב 26.3.24 ו 18.3.24
מרכז הקונגרסים חיפה 28.3
"הצד האפל של הירח" של פינק פלויד, נחשב לאחד מאלבומי המופת הנצחיים והמוערכים ביותר בהיסטוריה. זוהי פסגת היצירה האמנותית של פינק פלויד כלהקה ובה היא יצרה אמנות מוזיקלית המשלבת פרוגרסיב רוק ופסיכדליה.
התכנים באלבום הם מסע אוניברסלי מרתק מרגע הלידה דרך מירוץ החיים (Time) , המרדף אחרי הכסף (Money), דת וחברה, טירוף ושגעון (Brain Damage), והפחד מזקנה וממוות. במהלך יותר מחצי מאה מאז יציאתו, "הצד האפל של הירח" זכה להשפעה עצומה על עולם המוזיקה וקבע תקן חדש לפרויקטים מוזיקליים אמביציוזיים.לציון 50 שנה לצאתו, ההרכב ECHOES יבצע את האלבום במלואו כאשר בחלקו השני של המופע יבוצעו היצירות הגדולות של פינק פלויד מכל התקופות כגון: Comfortably Numb
Shine On You Crazy Diamond, Wish You Were Here, Another Brick in The Wall ועוד. כיאה להפקות הענק של ECHOES המופע כולל וידאו ארט ייחודי, מסכי לד והפקת תאורה וסאונד ברמה הגבוהה ביותר תוך נאמנות לתפקידים המקוריים בדיוק ובשלמות.
ההרכב ECHOES אשר חזר לאחרונה מסיבוב הופעות מרשים של המופע "החומה" ב 21 ערים באירופה (לונדון, פריז, ברלין, ציריך, מדריד ועוד) שם בין היתר שיתף פעולה עם נגנים שהופיעו עם ווטרס וגילמור, נחשב כבר למעלה משני עשורים לאחד ממופעי המחווה לפינק פלויד המובילים בעולם.
"אקוז עושים פינק פלויד נהדר!" (גל אוחובסקי Mako)
  • תאריך 18,26,28/3
  • שעה 21:00
  • מיקום היכל התרבות ת"א , מרכז הקונגרסים
  • המופע עשוי להיות מצולם

הטבות

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג