שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

פינק פלויד – "החומה"

לאחר סיבוב הופעות ב 21 ערים באירופה מגיעה הפקת הענק ״החומה״ של  ECHOES למרכז הקונגרסים ולאמפי אשדוד . מופע פארק מיוחד לציון 45 שנה לצאת האלבום!

"החומה" יצירת המופת של פינק פלויד, נחשבת לקלאסיקת רוק ו"אבן דרך" בתולדות הרוק. במרכזה של היצירה האנטי-גיבור "פינק" אשר מדוכא על ידי החברה ומושפע מהחיים ללא אביו שנהרג במלחמת העולם השניה, מהמורה הרודן בבית הספר, האם החונקת, והאישה הדומיננטית – כל אלו גורמים לו לשקוע בהזיות ולהסתגר עד לסיום הבלתי נמנע שבו נכפה עליו להרוס את החומה שבנה לעצמו ולהתמודד עם המציאות.

לאחר סיבוב הופעות מרשים של המופע "החומה" בערים מרכזיות באירופה (לונדון, פריז, ברלין, ציריך, מדריד ועוד) חוזרת הפקת הענק של ECHOES למופע אמפי פארק מיוחד. המופע אותו יצרה ECHOES משחזר את המופע הייחודי אותו העלתה "פינק פלויד" בתחילת שנות השמונים, ורוג'ר ווטרס בשנות האלפיים כאשר על מנת להתאים את המופע לרוח התקופה, יצרה הלהקה "חומה דיגיטלית" ענקית של מסכי לד אשר עליהן מוקרן וידאו ארט יחודי המשחזר בדיוק את המופע המקורי. התפאורה במופע זה הינה חלק בלתי נפרד מהחוויה העוצמתית והיא כוללת הפקה של סאונד, תאורה ווידאו ארט ייחודי ברמות הגבוהות ביותר.

"החומה" של echoes מתקרבת אל הדבר האמיתי, עשויה היטב, ומבוצעת ברמה שמתאימה לבמות המרכזיות בעולם."  (יוסי חרסונסקי)

ההרכב Echoes – המתמחה בביצוע ליצירות של פינק פלויד תוך הקפדה על ביצוע התפקידים המקוריים בדיוק ובשלמות והפקת סאונד ותאורה ברמה הגבוהה ביותר, נחשב כבר למעלה משני עשורים לאחד ממופעי המחווה לפינק פלויד המובילים בעולם.

"המופע החומה 2020 שנחלק לשני חלקים, היה לדעת רבים לא פחות אם לא יותר טוב מהמקור. ביצועים מדויקים לכלי הנגינה, לשירות ולסיטואציות המומחזות, עם פתרונות מעולים לעניין הפעלולים והאפקטים על הבמה, עם וי-ארט משוכלל שדיבר באופן ישיר עם התאורה והסאונד." (יובל אראל)

  • תאריך 29/8 , 31/10
  • שעה 21:00
  • מיקום אמפי אשדוד , חיפה
  • המופע עשוי להיות מצולם

הטבות

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג