שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

הטבות

על המופע של עדן בן זקן

זמרת העשור:

עדן בן זקן

היכל מנורה מבטחים

26/3/24

מופע השקת אלבום שמיני !

 

עדן בן זקן, זמרת העשור, מהנשים המשפיעות ומובילות בתעשיית המוזיקה בישראל, שהפכה לקונצנזוס, וליצרנית הלהיטים הגדולה בישראל בכל הזמנים כשהיא מובילה לאורך עשור שלם כזמרת הנשית האהובה בישראל – ששברה את שיאי האזנות  בעשור האחרון ביו טיוב , ספוטפיי ואפל מיוזיק בישראל עם מאות אלפי צפיות ושימושים תשיק את אלבומה החדש במופע מיוחד בהיכל מנורה מבטחים בת"א ב 26/3/24.

עדן, שהיכל מנורה הוא מקום שלא זר לה, ושברה שיא של כל הזמנים כזמרת הראשונה אי פעם למלא את היכל מנורה במופע 360 מעלות, וחגגה באותו מקום גם עשור לקריירה מצליחה והובילה את הז'אנר הנשי לקדמת הבמה בעשור האחרון, תחזור גם הפעם למופע מיוחד ומרגש עם ביצועים לשירי האלבום החדש לצד המגה להיטים שיצרה בעשור האחרון, כל זה  לאחר התקופה הקשה והימים והלילות שנרתמה עדן להופעות בבסיסים מול הלוחצים הגיבורים שלנו, מול המפונים מהדרום והצפון, במחלקות השיקום ובבתי החולים. לצד הכאב והעצב הקהל ועם ישראל צמא גם לשמחה, אהבה ואחדות: ועדן חוזרת להופיע ופותחת מופע מיוחד ומרגש שמותאם לתקופה המאתגרת ויכלול כמובן רגעים מרגשים ומיוחדים עם החיילים, התושבים המפונים, הפצועים וכמובן משפחות חטופים והחשיבות להשבתם הביתה.

סנונית ראשונה מהאלבום החדש, "הדם שלי" יצאה אליכם ממש השבוע, השיר כבש עם יציאתו את המקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו.

  • תאריך 26/03
  • שעה 20:45
  • מחיר החל מ- 199 ש"ח
  • מיקום היכל מנורה תל אביב
הזמנת כרטיסים למופע של עדן בן זקן

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג