שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

עדן חסון

עדן חסון הוא זמר-יוצר, פזמונאי, מלחין ומפיק מוזיקלי ישראלי.

עדן הצליח לסלול את דרכו באופן טבעי ונונשלנטי כשאת כל שיריו הוא כותב, מלחין ומבצע . את הפריצה הרשמית עשה עם שיר הבכורה שלו "שמישהו יעצור אותי" שזכה בפרס הישג השנה של אקו"ם לשיר הטוב ביותר לשנת 2018 ובהמשך דרף את תואר איש השנה במוסיקה, הזמר המושמע ביותר של אפל מיוזיק 2020 והאלבום השני המושמע ביותר בניו מדיה ב 2020.
ומאז באמת שאף אחד לא יכול היה לעצור את היוצר המוכשר שהביא לנו את להיטי העל:  "ילדים כאלה", "שיכורים", "כפיות", "מתפוצץ לי הראש", "אין יותר מועדונים", "איך את אוהבת", "שקיעות אדומות", "את חסרה לי", "סיבובים", "אל תשברי לי את הלב", "גדל לי קצת זקן", "מה פספסתי", "מדליקה לי הכל", "באור גדול", "כולם רוצים אהבה", "מבטיח", "לא מרגיש טוב", "בואי נישן על זה", "עושה לי צרות" והשיר החדש "מטפסים על הקירות" ועוד ועוד… שהגיעו ללמעלה מ 250 מיליון צפיות ול 425,000 אלף מנויים ביו טיוב, כשבאמתחתו רק 3 שנות קריירה הוא כבר מוביל את המצעדים של אפל מיוזיק וספוטפיי כאמן המושמע ביותר בישראל.

הוא כבש בענק את היכל מנורה עם 4 מופעי סולד אאוט, 3 קיסריה, היכל התרבות, האנגר 11,  הארנה בירושלים,  בלומפילד עם 5 הופעות, אמפי אשדוד ומוצקין , לייב פארק ראשלצ פעמיים וכל ההיכלים הגדולים, ומכר עשרות אלפי כרטיסים בהופעות פתוחות, במהלך הופעותיו קיבל מגן על הישג מטורף של חצי מיליארד שימושים בניו מדיה ! וכאמור בין האמנים הבודדים לפתוח מופע בפארק הירקון, ת"א.

לעדכונים על הופעות חדשות

הירשמו עכשיו באתר קופת תל אביב , והיו הראשונים לקבל עדכונים על הופעות חדשות שנפתחות .

שיחת וואטסאפ עם נציג