שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

יהיה או לא יהיה? בטח שיהיה! קבלו את…

SKY HIGH פסטיגל

"מגלים את מה שבפנים"

משתתפי פסטיגל 2021: (לפי סדר הא'-ב')

אליאנה תדהר, אליעד נחום, בר ברימר, בר מיניאלי, זהבה בן, ישראל קטורזה,
נועה קירל, סטטיק ובן אל תבורי, עדן אלנה, קווין רובין, קים אור אזולאי,
רונה לי שמעון, רן דנקר, שחר טבוך.

ברוכים הבאים לאקדמיה הגבוהה למלאכים שומרים! מלאכיאנה (אליאנה תדהר) היא תלמידה באקדמיה הגבוהה למלאכים שומרים ויש לה חלום אחד: להיות מלאכית משפחה. אבל – היא היחידה בכל המחזור שלא מקבלת כנפיים של מלאך שומר בטקס החגיגי, שבו מופיעים צמד האיינג'לז הלוהט (סטטיק ובן אל תבורי). מנהל האקדמיה למלאכים שומרים (ישראל קטורזה) מציע לה משימה שאם תעמוד בה, תגשים את חלומה הגדול ותהפוך למלאכית משפחה: להיכנס לחייה של משפחת אושר, משפחה ובה אבא (רן דנקר) וחמשת ילדיו (נועה קירל, בר מיניאלי, שחר טבוך, קים אור אזולאי ועדן אלנה) שעדיין לא התאוששו ממות האם לפני עשר שנים… כל מה שנותר להם ממנה הוא פס הקול של סיפור האהבה שלהם – שיריה הגדולים של זהבה בן האגדית, שבהופעתה הציע רן נישואים לאם המשפחה לפני שנים.

אם מלאכיאנה תצליח להחזיר את השמחה למשפחה – היא תקבל את הכנפיים שלה. אבל זה לא הולך להיות כל כך פשוט… כי מולה מוצב "מלאך אתגרים" (סטטיק) שתפקידו לייצר התמודדויות לאדם והוא מגיע להציב אתגרים בפני מלאכיאנה ביחד עם חברו בן אל-אל. האתגר הראשון: סיפור אהבה בין רן לזמרת רונה (רונה לי שמעון) זמרת ורקדנית מוכשרת וגם… אלרגית לילדים. מלאכיאנה נכנסת לחייהם של רן האלמן וילדיו בתור אומנת חדשה, אבל קורה לה הנורא מכל: היא מתאהבת ברן, האבא האלמן. אבל היא מלאך, והוא אדם, והם לא יכולים להיות ביחד…

 

העלילה עוקבת גם אחרי סיפורם של ילדי המשפחה: בר מיניאלי שמתאהבת בבחור מסתורי (אליעד נחום), עדן אלנה שהפסיקה לדבר מאז מות אמה, שחר טבוך שנסחט על ידי בריון השכבה וחבריו (בר ברימר), קים אור אזולאי שמתקשה בלימודים ולא מבינה למה ו… נועה קירל שעזבה את המשפחה כדי לנסות את מזלה באמריקה הגדולה. בסגל האקדמיה למלאכים בעולם של מעלה תמצאו גם את רכז מגמת משאלות המגולם על ידי קווין רובין.

המשך הסיפור על הבמות!

 

פסטיגל בטוח

אנחנו שמחים ונרגשים להודיע שפסטיגל 2021 יוצא לדרך – חוזרים אל הבמות!

כמי שחולמים ומגשימים (כי הרי בעולם הילדים הכל אפשרי) נקיים את הפסטיגל באופן בטוח ואחראי תחת מגבלות התו הירוק המתעדכנות, תוך הקפדה על כל תקנות משרד הבריאות.

הכניסה למופעים תתאפשר אך ורק בהצגת תו ירוק בתוקף (שימו לב – הנחיות התו מתעדכנות ב- 3.10) ועטיית מסיכה לאורך כל המופע.

כמוסד בן 41 שנים הפסטיגל רואה בעצמו גוף שיודע לדבר עם הילדים באופן ישיר ובלתי אמצעי, במיוחד בשנתיים האחרונות שהיו מאתגרות בצורה יוצאת דופן עבור הילדים של כולנו, ולכן נרצה להעביר להם חוויה של ציפייה, אחריות וערבות הדדית.

כן, גם לצד קורונה יש לנו חיים, יש לנו שמחה, יש לנו חג ויש לנו מסר – מדברים על הקושי, מדברים בפתיחות, משתפים את חברינו וקשובים אליהם.

לאור החלטת המדינה להמשיך לחיות לצד הקורונה, נקיים את הפסטיגל תוך הצבת עמדות בדיקה מהירות לנוחות הקהל, אכיפת התו הירוק והקפדה על עטיית מסכה במהלך כל אורך המופע, כל זאת למען חווית חג החנוכה המוכרת והאהובה.

שיתוף