שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

21/8 בשעה 22:00
רידינג 3 , נמל ת"א

כרטיסים החל מ 120 ש"ח

לאור הביקוש הרב והצלחת המופעים הקודמים שהכרטיסים אליהן אזלו מראש חן אהרוני פותח מופע נוסף למופע #שרבספרדית משירי הטלנובלות האהובות!

"אם התגעגעתם ולא הגעתם להופעה ההפסד כולו שלכם! מזל שיש לנו את חן אהרוני שהבין מה הקהל רוצה ומספק להם את זה..  איזה כיף שאהרוני מרגיש נוח עם עצמו, אחרת לא היינו מקבלים את הערב הנוסטלגי והמהנה הזה…"   קים ביטי, רשת

הכל התחיל במהלך הסגרים של הקורונה הזמר והיוצר חן אהרוני כחלק מהרצון לשמור על מורל גבוה ולעשות קצת שמח החל להעלות ביצועים מיוחדים משלו ברשתות החברתיות לשירי הטלנובלות האהובות עליהם גדל: "קטנטנות", "המורדים", "כמעט מלאכים", "בובה פראית", "פלורסיינטה" ועוד.

הביצועים יצרו עניין רב ברשת ושימחו אלפי אנשים בתקופה הלא פשוטה הזאת שעברה על כולם.
במהרה התחילו להגיע פניות ודרישות מצד הקהל להפוך את הפינה בסטורי " #שרבספרדית" למופע לייב אמיתי פתוח לקהל עם כל שירי הטלנובלות. מאז ומעולם חן אהב לשיר בספרדית וגדל על הסדרות האלה כך שמופע היא מעין מתנה שחן מעניק לקהל האהוב שמלווה אותו ושגדל על הסדרות הארגנטינאיות כמוהו, וגם הגשמת חלום לחן אהרוני בן ה – 10.

  • תאריך 21/8/21
  • שעה 22:00
  • פתיחת דלתות 20:30
  • מחיר 135 ש"ח
  • מיקום רידינג 3 ת"א
חן אהרוני - מופע מוסיקה שר בספרדית

הנחיות בזמן קורונה

בהתאם להנחיות ה״תו הירוק״, כניסה למופעים תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי תוצאת בדיקה שלילית בהצגת אישור ״תו ירוק״ בתוקף. להנפקת תו ירוק הכנס לקישור הבא https://corona.health.gov.il/green-pass/

שיתוף