שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

הטבות

על המופע של איתי לוי

אחרי המופע המיוחד בהיכל מנורה ולאור הביקוש –

איתי לוי פותח מופע נוסף 

 

אתם, אני, המוזיקה והתקווה להמשיך!

"אהובים שלי, בחודשים האחרונים פגשתי אתכם בשטח וכל פעם שאלתם אותי מתי נחזור להופיע… ושבוע שעבר זה קרה והיה מרגש , מיוחד ועוצמתי, העברנו ביחד ערב מדהים ומחזק. אני שמח להודיע על פתיחת מופע נוסף בהיכל מנורה,
אני מבטיח לכם שבכל רגע על הבמה נרגיש כמה עם ישראל חי!!"

 

הזמר ושופט ״הכוכב הבא״ איתי לוי שפרץ לחיינו בסערה לפני כעשור והביא לעולם עשרות להיטים שיישארו פה לעוד שנים רבות, היה הזמר הראשון שפתח הופעה בהיכל מנורה מאז פרוץ המלחמה. מדובר היה במופע השקת אלבום העשור שלו – "אחת לדקה" שתוכנן ל10.10 וכמובן נדחה בשל המצב.

בשבוע שעבר התרחש המופע המיוחד, מופע אינטימי בהתאם למגבלות ההתכנסות. לאור הביקוש הרב איתי מודיע כעת על פתיחת מופע נוסף בהיכל מנורה, ב29.02.24. המופע יתרחש לפי הנחיות פיקוד העורף, ועד 7,000 איש. הוא יכלול את הלהיטים האהובים מהעשור האחרון, בשילוב השירים מהאלבום החדש, וגם הפעם ללוי חשוב להדגיש – ״זה לא אותו המופע של לפני השבעה באוקטובר. מופע אחר כי אנחנו עם אחר. הרבה יותר חזקים ומאוחדים״.

בחודש האחרון איתי הוציא שני שירים ברוח המצב, ״אין לי מקום אחר" שכתב והלחין אבי אוחיון, שיר חשוף ואישי שמתאר את החרדות וההתמודדות הרגשית של כל אחד מאיתנו בתקופה האחרונה, חרדה ליקירנו ולמדינה בשל המצב הבלתי נתפס. ו"אחרי המבול", שכתבו מאור תיתון ואלעד טרבלסי עם הפזמון המוכר של אביהו מדינה, שיר מלא רוח ועוצמה, שמוקדש ללוחמים וחיילי כוחות הביטחון שמחרפים את נפשם במשימתם להגן על המדינה.

  • תאריך 29/02/24 + 03/02/24
  • שעת מופע 21:00
  • מיקום היכל מנורה
  • המופע עשוי להיות מצולם

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג