שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

הטבות

על המופע של איתי לוי

איתי לוי מכריז על סיבוב הופעות בקיסריה-

4 מופעים רצופים, ערב אחרי ערב!

אחרי 3 מופעי סולד-אאוט בהיכל מנורה ובזמן שהלהיט שלו "אין לי מקום אחר" מככב בראש המצעדים ושובר את הרשת, איתי לוי מכריז על סיבוב הופעות בקיסריה עם ארבעה מופעים, ערב אחר ערב.

הזמר ושופט ״הכוכב הבא״ איתי לוי שפרץ לחיינו בסערה לפני כעשור והביא לעולם עשרות להיטים שיישארו פה לעוד שנים רבות, היה הזמר הראשון שפתח הופעה בהיכל מנורה מאז פרוץ המלחמה ומאז כבר סגר שם שלושה מופעי סולד-אאוט. לאור הביקוש הרב איתי מודיע כעת על סיבוב הופעות באמפי קיסריה, עם 4 מופעים שיתקיימו ערב אחר ערב. המופעים אשר יהיו מותאמים למצב, יכללו את הלהיטים האהובים מהעשור האחרון, בשילוב השירים מהאלבום החדש והלהיטים שיצאו בחודשים האחרונים. בכל מופע יהיו הפתעות מרגשות עם חיבורים מיוחדים וביצועים שעוד לא נשמעו, תוך שילוב של טכנולגיית וידיאו ותאורה ברמה בינלאומית.

איתי היה הזמר הראשון שפתח מופע בהיכל מנורה מאז פרוץ המלחמה, ועשה סולד אאוט מהיר לשלושה מופעים. הלהיט שלו "אין לי מקום אחר" נכנס לפלייליסט של גלגל"צ וכאן ג', מככב במקום הראשון במצעד הלהיטים של אפל מיוזיק, נמצא בראש רשימת הסרטונים החמים ביוטיוב והשירים המושמעים ביותר ברדיו בישראל. בימים אלו איתי החל להצטלם לתפקיד המשחק הטלוויזיוני הראשון שלו בסדרה "הורסת" של HOT, מוביל את המחזמר "קזבלן" בתיאטרון הלאומי הבימה, מככב כפרזנטור של Avis מכירת רכב, כפרזנטור של מותג התכשיטים Tanaor וכשגריר בהתנדבות של קהילת ״דואגים למטפלים״ של טבע.

  • תאריכים 30/5 + 1-3/6
  • שעת מופע 20:45
  • שעת מופע מוצש 1/6 21:30
  • מיקום אמפי קיסריה
  • מחיר החל מ - 199 ש"ח

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג