שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

כנסיית השכל ממשיכה את חגיגות ה- 30 עם סדרת המופעים המיוחדים-"האלבומים". המופע הרביעי בסדרה הוא "אוטוביוגרפיה" -קונצרט רוק חגיגי וייחודי בליווי 40 נגנים שיתקיים ב 1.6 באמפי קיסריה. כל הופעה בסדרה מחזירה את הקהל והלהקה למסע בזמן, לתחושות, לשירים, לחיבור ולעוצמה שכל אלבום הביא איתו. סדרת ההופעות האלו נותנת טעימה מהתחנות המשמעותיות בחיי הלהקה וסיכום של 30 שנות יצירה עמוסות ומפוארות.
 
16 שנים חלפו מאז עלה המופע "אוטוביוגרפיה" לראשונה  והשנים שחלפו מאז, היו עמוסות ביצירה בלתי-פוסקת, אלבומים חדשים והופעות רבות מספור.
עשרות האלפים שנכחו בהופעות "אוטוביוגרפיה", חקקו את החוויה ואת הרגש בזיכרונם ופונים ללהקה בבקשה לעלות שוב את המופע המבוקש.
 
כשם המופע "אוטוביוגרפיה"- כך גם תוכנו. במשך שעתים וחצי פורשת כנסיית השכל את מיטב יצירותיה מכל הזמנים בעיבודים קפדניים ועשויים היטב ההופכים את המופע לאחד מהרגעים הבלתי נשכחים של המוזיקה הישראלית.
 
מן הביקורות במהלך השנים:
 
"לא סתם פרויקט אלא מופע שנראה ונשמע כמפעל חיים.."( יוסי חרסונסקי, מעריב )
 
" הקונצרט של להקת כנסיית השכל הוא אור לאוזניים. רוק אמיתי חריף, מחוספס, בלתי מתפשר. אפשר אפילו לשמוע במהלך האקורדים איך הנוסח המזרחי מנשק את זה הפאנקי" .  (חנוך רון ידיעות )
 
יורם חזן, רן אלמליח, דוד רז, דניאל זייבלט, עמי רייס ועוד כארבעים נגנים, היו אמש בשיא האנרגיה וכבשו את קיסריה. באמפי הגדול שמתחת לשמיים לא נשאר מקום אחד פנוי. הפרויקט הגדול של כנסיית השכל הגיע אתמול לשיאו… " ( אור ברנע YNET)
 
היינו עושים אהבה אוטוביוגרפיה קיסריה 2007
 
 
  • תאריך 1/6/23
  • שעה 20:30
  • מיקום אמפי קיסריה
  • מחיר כרטיסים החל מ 169 ש"ח
  • המופע עשוי להיות מצולם
כנסיית השכל אוטוביוגרפיה albums

הטבות

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג