שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

תאריך ושעה

תאריך מופע: 2/4/2022
שעת מופע : 21:00

קטגוריות מחירים

אורקסטרה : 279 ש"ח – 319 ש"ח
אולם : 229 ש"ח – 249 ש"ח
יציע : 179 ש"ח – 199 ש"ח

הטבות

 • הטבה ללקוחות Poalim Wonder

  80 ש"ח הנחה לכרטיס (תמורת 20 נקודות)

 • הטבה ללקוחות אמריקן אקספרס

  60 ש"ח הנחה לכרטיס

 • הטבה ללקוחות הנוסע המתמיד ופליי קארד

  100 ₪ הנחה לכרטיס תמורת 60 נקודות

על המופע

NOGA EREZ – BIG KIDS

לאחר שנגה הותירה רבים פעורי פה בהופעות המדוברות שלה בקיץ האחרון בקיסריה, חוזרת נגה ארז מסיבוב הופעות בארה"ב שגרף שבחים והצליח מעבר לכל הציפיות.
רגע לפני שהיא ממשיכה לסיבוב ההופעות האירופי שלה, נגה מגיעה לראשונה למופע חד פעמי בהיכל מנורה. נגה ארז, למי שלא יודע, היא אחת מהסנסציות המוסיקליות של השנתיים האחרונות. המופע המיוחד והחד פעמי ילווה בעשרות רקדנים, הרכב כלי נשיפה ועוד הרבה הפתעות.

נגה ארז, למי שלא יודע, היא אחת מהסנסציות המוסיקליות של השנתיים האחרונות. המופע המיוחד והחד פעמי ילווה בעשרות רקדנים, הרכב כלי נשיפה ועוד הרבה הפתעות.

מופעים פותחים:
טדי נגוסה, iogi.

קצת מהעיתונות

 "ההופעה של נגה ארז היא נס גלוי. זכינו לראות הופעה שבדרך כלל צריך לטוס לחו"ל בשביל לחוות. האמת, סביר להניח שבעתיד זה בדיוק מה שנצטרך לעשות כדי לראות אותה בהייד פארק או במדיסון סקוור גארדן. אני יכול לכתוב על זה שמדובר בפצצת אנרגיה מדויקת חד פעמית שלא הורידה הילוך למשך שעה. אני יכול להגיד שהדבר היחיד שיותר טוב מהאלבום KIDS של נגה ארז זה לראות את נגה ארז מבצעת את שירי האלבום KIDS של נגה ארז בהופעה של נגה ארז (ורוסו, הו רוסו!)…." 

וואלה תרבות

"ארז סובבה את קיסריה על האצבע הקטנה שלה. בשביל סנסציית פופ בהתהוות כמוה, האמפי המפורסם, שנחשב לפסגת האולימפוס עבור מוזיקאים ישראלים רבים, הוא רק עוד תחנת עצירה קצרה בטיפוס המטאורי שלה למעלה. הקהל נשבה בקסמה בתוך רגע. היא כמעט לא צריכה לדבר איתו. מספיק זינוק קטן ומלא בהתלהבות שלה באוויר כדי להרים את כל אמפי קיסריה על הרגליים. עד שארז תרד מהבמה כעבור שעה, אף אחד לא יחזור לשבת….."

YNET

"…..הקהל המשולהב יצא מגדרו ועד מהרה לקח פיקוד על השירה בציבור מיוזמתו, ללא האכלה מיותרת בכפית מצד ארז. שלא תתבלבלו, היא לא הייתה באמת צריכה להתאמץ בכדי להפעיל אותם, הם כבר באו חמים מהבית.
רגע לפני שהיא בורחת לבמות הגדולות בעולם, ואיזה פאקינג כיף שזה היה. אם הייתם אמורים להגיע לאחת מההופעות, אל תוותרו על המועד החדש שייקבע. מתישהו תוכלו לספר לילדים שלכם שהייתם שם כשזה התפוצץ"

טיים אאוט

" המופע שלה באמת יחיד במינו. מצד אחד המון רקדנים ובמה עמוסה ביותר, מצד שני, הכל מינימליסטי כל כך ואחיד כל כך..  כל שיר מקבל את ההתייחסות הראויה לו מבחינת השמע ונראותו על הבמה, גרנדיוזי ואינטימי כאחד (עד כמה שאינטימי יכול להיות אל מול 5000 איש)."

בלוג יובל אראל

 • מיקום היכל מנורה ת"א
 • שעה 21:00
 • פתיחת דלתות 20:00
 • לידיעתכם המופע מצולם
NOGA EREZ BIG KIDS SHOW

הנחיות בזמן קורונה

תשומת לבכם כי המופעים מתקיימים בהתאם להנחיות משרד הבריאות המתעדכנות מעת לעת. יש להתעדכן בהנחיות הרלוונטיות טרם הגעתכם למופע

https://corona.health.gov.il/

 

שיתוף