שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

קיסריה 29.9
שעה 21:00
החל מ- 149 ש"ח

אחרי שעשתה היסטוריה ובגיל 21 הפכה לזמרת והיוצרת הצעירה ביותר להופיע בקיסריה (במאי האחרון), כשכל הכרטיסים להופעתה נמכרו מראש:
פריצת השנה במוזיקה, אודיה, פותחת מופע נוסף בקיסריה, מופע שני בתוך 4 חודשים בלבד, הישג עצום וחסר תקדים בתעשיית המוזיקה בישראל.

אודיה, אחת מהזמרות והיוצרות הצעירות, החדשות והמצליחות של השנה.
אודיה הוכתרה כפריצת השנה במוזיקה וכיוצרת המבטיחה של השנה! הופעתה בקיסריה במאי האחרון מיצבה אותה כקול הנשי המוביל של השנה במצעדים ואחריו האירוח שלה בפארק הירקון בת״א בהופעתו של עדן חסון זכתה להד תקשורתי חסר תקדים עם עשרות מיליוני צפיות ותגובות.

בשנה החולפת הוציאה אלבום בכורה וסינגלים שכבשו את הרדיו וזכו עד כה למיליוני השמעות ביוטיוב, ספוטיפיי, אפל מיוזיק שאת שנת 2021 סיימה באפל מיוזיק בעשרת האמנים הכי מושמעים לצד זמרות כמו עדן בן זקן ושרית חדד.
השיר "אור" נכנס לפלייליסט של גלגלצ וכבש את עשרת השירים המובילים במצעד השבועי, זכה לביקורות מרגשות ופתח את הדלת ללהיטים רבים נוספים מהאלבום: "מה אשיב לך", "חראם", "כפיים", "נצנצים" וסינגלים נוספים ומצליחים כמו "מה איתך אבא" (עם למעלה מ 4 מיליון צפיות ביוטיוב), "אם הייתי צריכה" (10 מליון צפיות ביוטיוב!) וללא ספק אחד משירי השנה ועוד רבים ומצליחים כמו "אם תשבור לי ת'לב", "שיאהבו אותי ככה" ו"הרב שלי אומר".

שירים שכתבה כמו "באתי להציל אותך" לאגם בוחבוט ו"אין אותי יותר" לגל אדם (כל אחד מהם עם כמעט 6 מליון צפיות ביוטיוב) ו"מה קרה" לעדן בן זקן ( עם קרוב ל 5 מיליון צפיות ביוטיוב) שנכנס לפלייליסט גלגלצ, זכו להצלחה אדירה בשטח ובכל הפלטפורמות ומיתגו אותה ככותבת ויוצרת מוכשרת.

המופע החגיגי יכולל את שירי האלבום ולצידם סינגלים נוספים ומצליחים- שירי אהבה עם מטאפורות חכמות ופשוטות. שקטים לצד קצביים, עם טקסטים בועטים ומרגשים.
חוויה בלתי נשכחת.

במופע הראשון אירחה בהפתעה את יסמין מועלם, אושר כהן ושחר סאול. המופע זכה להצלחה אדירה והד תקשורתי גדול, ביקורות מעולות וקהל עצום שנותר ללא כרטיסים, אנו שמחים לפתוח מופע נוסף בקיסריה, גם בו יתארחו אורחים מפתיעים וזמרת ויותרת אחת ששינתה השנה את פני המוזיקה בישראל, המציאה ז׳אנר מוזיקלי משלה, עם קהל חם ואוהד שמביא כל שיר חדש שלה אל המקום הראשון במצעדים.

 • תאריך 29/09
 • שעה 21:00
 • מחיר החל מ- 149 ש"ח
 • מיקום אמפי קיסריה
הודיה - ראנר מופע

הטבות

 • הטבה ללקוחות גודיז של לאומי

  50 ש"ח הנחה לכרטיס תמורת 20 גודיז

 • הטבה ללקוחות בנק הפועלים WONDER

  50 ש"ח הנחה לכרטיס יחיד

 • הטבה ללקוחות FLYCARD הנוסע המתמיד

  80 ש"ח הנחה לכרטיס תמורת 50 נקודות

 • הטבה ללקוחות MAX

  50 ש"ח הנחה לכרטיס תמורת פינוק

שיתוף