שלום לך,
כניסה לאיזור האישי
{

הודעה לרוכשי הכרטיסים

לקוחות יקרים,
לצערנו עקב המצב ביטחוני ההופעה של "אודיה" תידחה למועד אחר והודעה מסודרת על כך תישלח לרוכשי הכרטיסים מיד כשיהיו פרטים נוספים.
הכרטיסים שנשלחו אליך יהיו תקפים למועד העדכני וכמובן שנשמח לראותכם במועד החדש. אם בכל מקרה תרצו לבטל את הכרטיסים, תוכלו לעשות זאת באיזור האישי באתר.
בתקווה לימים שקטים יותר.

על המופע

אודיה חוזרת לקיסריה

 

הזמרת והיוצרת אודיה, זוכת פרס אקו"ם הפכה לאחת ההצלחות הגדולות שהיו בתעשיית המוזיקה בישראל בעשור האחרון.

בשנה האחרונה הפכה לזמרת המצליחה ביותר מישראל, כשכבשה את המצעדים והפכה לזמרת המושמעת ביותר ברשתות הניו מדיה: אפל מיוזיק, ספוטפיי ויו טיוב, כשלהיטיה בזה אחר זה כובשים את המקום הראשון במצעדים, כשהיא הזמרת המושמעת ביותר בספוטפיי ואפל מיוזיק בישראל כיום.

בתוך זמן קצר היא כבשה פעמיים את במת קיסריה, פעמיים את במת היכל מנורה ובתחילת האביב כבשה את במת אמפי לייב פארק בראשל"צ, מופעים אליהם כל הכרטיסים נמכרו מראש.

הופעותיה זכו לביקורות מצוינות והקהל שגודש את האיצטדיונים הגדולים בהם מופיעה לא מפסיק להריע ולשיר יחד איתה את כל השירים אותם יצרה בעצמה .

בין להיטיה הגדולים אותם מבצעת אודיה בהופעותיה: "אינטילקטוערס", "אינטלקטוערסית", "סטאי", "שיאהבו אותי ככה", "האמת", "החיים שלי אחריך", "מה איתך אבא", "אם הייתי צריכה", "אור", "אוהבת אותך בטעות", "מאמי", "בלילות", "אני פה",  ועוד להיטים שכבשו את צמרות המצעדים ומיצבו אותה כאחת מהזמרות המצליחות בישראל כיום.

בשנה האחרונה אודיה נבחרה להיות פרזנטורית של קסטרו, סקופ, סמסונג, פנדורה, ואף הוציאה ליין מוצרים משלה.

 

עכשיו אחרי קיץ מטורף, חוזרת אודיה שוב לקיסריה עם המופע המצליח.

  • מחיר החל מ- 179 ש"ח
  • מיקום אמפי קיסריה
אודיה בהופעה

הטבות

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג