שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

אושר כהן

אושר כהן בן ה-24, הוא אמן פופולרי ומצליח כבר כמעט עשור, אשר התחיל את הקריירה שלו כקלידן מלווה בהופעות חיות שונות.

אלבום הבכורה שלו יצא ב-2018, וארבע שנים לאחר מכן כבר הוכתר כזמר השנה בטקס פרסי נבחרי השנה של פרוגי, ושירו "אהובי לב אדום" זכה בשיר השנה.

הקריירה המוסיקלית של אושר כהן והישגיו לאורך השנים

אושר כהן ניגש לאודישנים של התוכנית "אייל גולן קורא לך", אך לא עבר, זה לא עצר אותו והיום הוא אחד הזמרים המוערכים בארץ, בנוסף עושה שיתופי פעולה עם גדולי הזמרים.

אלבום הבכורה שלו יצא ב-2018 ושיר מתוך האלבום הגיע למקום השני במצעד השבועי של מדיה פורסט. הוא כתב והלחין שירים לעומר אדם, לקובי פרץ ואף לאייל גולן.

ב-2019 כבר עשה שיתופי פעולה עם דודו אהרון והדי ג'יי VIVO, וכן עם הרכב אולטראס, האלבום השני יצא ב-2020 והוא השתתף כשחקן אורח בסדרה הפופולרית "שנות ה-80".

שיתופי פעולה נוספים של אושר כהן ב-2021 כאשר כתב והלחין יחד עם שרית חדד את השיר שלה "ככה בלי שלום", ויצא שיר משותף שלו ושל נועה קירל. זו גם השנה שבה יצא למופע אושר כהן קיסריה וזה היה אחד הרגעים החשובים ביותר בקריירה שלו. קצת פחות משנה אחרי ההופעה הזו, עלו שני מופעים נוספים בקיסריה.

בקיץ 2022 בט"ו באב עלה מופע אושר כהן לייב פארק, עוד ציון דרך משמעותי בקריירה הקצרה אך המרשימה של האמן הצעיר הזה.

אושר כהן היכל מנורה היה יעד נוסף שכבש בפברואר 2023.

בדרך להופעה של אושר כהן – אלו הלהיטים הלוהטים ביותר

הופעה של אושר כהן כוללת להיטים גדולים שלו כגון: "אהובי לב אדום" שזכה בשיר השנה ב-2022, "ברגעים שאת הולכת", שיש לו יותר מ-40 מיליון צפיות ביוטיוב ו"מקבל את עצמי" שאף הוא פופולרי עם יותר מ-11 מיליון צפיות.

השירים משני האלבומים שלו – "נזכר בעיניה" ו"חיכיתי לך", כמו גם כל הסינגלים שהוציא במהלך חמש השנים האחרונות, כולם מבוצעים היטב בהופעותיו.

 

לעדכונים על הופעות חדשות

הירשמו עכשיו באתר קופת תל אביב , והיו הראשונים לקבל עדכונים על הופעות חדשות שנפתחות .

שיחת וואטסאפ עם נציג