שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

אושר כהן – לראשונה בהיכל מנורה ! 22/2/22 במופע 360 מעלות

אחרי 2 מופעי סולד אאוט מטורפים בקיסריה בקיץ 2021הזמר והיוצר הכי חם של התקופה, אושר כהן, מכריז על מופע ראשון בהיכל מנורה ת"א.

אושר כהן הוא השם הכי חם בתעשיית הז'אנר הים תיכוני בחודשים האחרונים, באמתחתו שרשרת להיטי ענק, בניהם הלהיט "ברגעים שאת הולכת" שבר שיאי הצלחה, כשכבש את השטח בענק והגיע למקום הראשון בסרטונים החמים ביו טיוב, גרף קרוב ל 40 מיליון צפיות, כבש את צמרת המצעדים של אפל מיוזיק, איי טיונס, ספוטפיי, שאזם והפך ללהיט מדינה.בתוך זמן קצר הוא הגיע לנתון מדהים של למעלה מ 100 מיליון צפיות ביו טיוב ומיליוני שימושים בניו מדיה (ספוטפיי ואפל מיוזיק) כשהוא בין האמנים הצעירים המצליחים ביותר במצעדים עם להיטיו הגדולים: "אני אוהב אותך", "תחזרי מהר", "מי עוד יחבק", "כל הזמן אומרת", "המרחק ממך", "עיר תחתית", "נזכר בעיניה", "עושה לי בלאגן", "זוגות כאלה", "הנה את בוכה", "שירים של עומר", "רעשים" הדואט החדש והמצליח עם נועה קירל, וכאמור "ברגעים שאת הולכת".

תוך כדי ההצלחה הגדולה, הוא גם הפך ליוצר המבוקש והמדובר שיותר כשכתב הלחין ושיתף פעולה בשירים עם: עומר אדם, אייל גולן, שרית חדד, דודו אהרון, מושיק עפיה, מאור אדרי, מוטי טקה, קובי פרץ ועוד …

עכשיו עם שרשרת להיטי ענק ותואר פריצת השנה במוזיקה, אושר כהן מכריז על מופע ראשון בהיכל מנורה, ת"א, שיתקיים ב22/2/22 עם כל הלהיטים הגדולים, לצד שירים שיצר לאחרים אשר מיצבו אותו כהבטחת השנה במוזיקה הים תיכונית בישראל.

 • תאריך 22/2
 • שעה 21:00
 • מחיר כרטיסים החל מ169 ש"ח
 • מיקום היכל מנורה ת"א

הטבות

 • הטבה ללקוחות Poalim wonder

  50 ₪ הנחה לכרטיס יחיד (תמורת 10 נקודות)

  הטבה ללקוחות בנק הפועלים המצורפים לתכנית ההטבות Poalim Wonder יש להוריד את קוד הקופון באמצעות אפליקציית Poalim Wonder ולהזין את הקוד באתר קופת תל אביב. בכפוף לתנאי ההטבה המפורסמים בעמוד ההטבה באפליקציה.

  הטבה ללקוחות בנק הפועלים המצורפים לתכנית ההטבות Poalim Wonder יש להוריד את קוד הקופון באמצעות אפליקציית Poalim Wonder ולהזין את הקוד באתר קופת תל אביב. בכפוף לתנאי ההטבה המפורסמים בעמוד ההטבה באפליקציה.

 • הטבה ללקוחות MAX

  50 ₪ הנחה לכרטיס יחיד (תמורת פינוק)

 • הטבה ללקוחות גודיז

  50 ₪ הנחה לכרטיס יחיד (תמורת 10 גודיז)

הנחיות בזמן קורונה

הכניסה למופע תחת הנחיות התו הירוק בלבד
הנחיות התו הירוק – אתר רמזור קורונה (health.gov.il)

נא היערכו מראש עם תו ירוק בתוקף. למי שנדרש לבצע בדיקה , רק בדיקות קורונה מהירות המקנות תו ירוק יכובדו.
(ילד מתחת לגיל 3 לא חייב בבדיקה)
*ניתן לבצע בדיקות קורונה בכל המתחמים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

https://corona.health.gov.il/green-pass/

שיתוף