שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

אושר כהן – מופע ענק ט"ו באב יום האהבה

מופע LOVE PARK – לייב פארק ראשל"צ

אחרי 4 מופעי סולד אאוט מטורפים בקיסריה בתוך שנה, ואחרי חורף מטורף בו כבש אושר כהן את היכל מנורה ת"א במופע ענק 360 מעלות

הזמר והיוצר אושר כהן, ממשיך להגיע לגבהים חדשים ומגיע לראשונה למופע ענק בלייב פארק ראשל"צ.

אושר כהן הוא השם הכי חם בתעשיית הז'אנר הים תיכוני בחודשים האחרונים, באמתחתו שרשרת להיטי ענק, בניהם הלהיט שהיווה את נקודת הפריצה הגדולה "ברגעים שאת הולכת" שבר שיאי הצלחה, כשכבש את השטח בענק והגיע למקום הראשון בסרטונים החמים ביו טיוב, עם קרוב ל 40 מיליון צפיות, כבש את צמרת המצעדים של אפל מיוזיק, איי טיונס, ספוטפיי, שאזם והפך ללהיט מדינה.

בתוך זמן קצר הוא הגיע לנתון מדהים של למעלה מ 150 מיליון צפיות ביו טיוב ומיליוני שימושים בניו מדיה (ספוטפיי ואפל מיוזיק) כשהוא בין האמנים הצעירים המצליחים ביותר במצעדים עם להיטיו הגדולים: "מקבל על עצמי", "רעשים" (עם נועה קירל), "תמונות שלך", "אני אוהב אותך", "תחזרי מהר", "מי עוד יחבק", "כל הזמן אומרת", "המרחק ממך", "עיר תחתית", "נזכר בעיניה", "עושה לי בלאגן", "זוגות כאלה", "הנה את בוכה", "שירים של עומר", וכאמור "ברגעים שאת הולכת".  בחודש האחרון מוביל אושר כהן את המצעדים עם 2 שירים בו זמנים: "חמישי שישי" ו"אהובי לב אדום" שהפכו ללהיטים הגדולים של הקיץ.

עכשיו עם שרשרת להיטי ענק ותואר פריצת השנה במוזיקה, אושר כהן מגיע למופע ענק ט"ו באב יום האהבה בלייב פאק ראשל"צ. כל הלהיטים הגדולים, לצד שירים שיצר לאחרים אשר מיצבו אותו בשורה הראשונה של האמנים המצליחים ביותר בישראל כיום.

לזוגות שיגיעו למופע ינתנו צמידים אדומים

לרווקות והרווקים ינתנו צמידים ירוקים, ככה שתדעו איך להתחיל אחד עם השניה , בנימוס ובכבוד ואינשאללה תמצאו אצלי את שאהבה נפשכם .

בהצלחה לכל המשתתפים ❤️

ברוכים הבאים לLove Park

  • תאריך 11/08
  • שעה 21:30
  • מחיר החל מ-159 ש"ח
  • מיקום LIVE PARK ראשל"צ

שיתוף

הטבות