שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

אושר כהן הוא השם הכי חם בתעשיית הז'אנר הים תיכוני בחודשים האחרונים, באמתחתו שרשרת להיטי ענק, בניהם הלהיט "ברגעים שאת הולכת" שבר שיאי הצלחה, כשכבש את השטח בענק והגיע למקום הראשון בסרטונים החמים ביו טיוב, גרף 33 מיליון צפיות, כבש את צמרת המצעדים של אפל מיוזיק, איי טיונס, ספוטפיי, שאזם והפך ללהיט מדינה.
בתוך זמן קצר אושר כהן הגיע לנתון מדהים של למעלה מ 100 מיליון צפיות ביו טיוב ומיליוני שימושים בניו מדיה (ספוטפיי ואפל מיוזיק) כשהוא בין האמנים הצעירים המצליחים ביותר במצעדים עם להיטיו הגדולים: "אני אוהב אותך", "תחזרי מהר", "מי עוד יחבק", "כל הזמן אומרת", "המרחק ממך", "עיר תחתית", "נזכר בעיניה", וכאמור "ברגעים שאת הולכת".
תוך כדי ההצלחה הגדולה, הוא גם הפך ליוצר המבוקש והמדובר שיותר כשכתב הלחין ושיתף פעולה בשירים עם: עומר אדם, אייל גולן, שרית חדד, דודו אהרון, מושיק עפיה, מאור אדרי, מוטי טקה, קובי פרץ ועוד …
עכשיו עם שרשרת להיטי ענק ותואר פריצת השנה במוזיקה, אושר כהן בהופעה שניה בקיסריה שתתקיים ב 21/10/21 עם כל הלהיטים הגדולים, לצד שירים שיצר לאחרים אשר מיצבו אותו כהבטחת השנה במוזיקה הים תיכונית בישראל.
 
במקביל הוא משחרר סינגל וקליפ חדש "זוגות כאלה" שיר שיר שכתב והלחין עם טל קסטיאל לפני תקופה, שכב במגירה וחיכה לזמן שלו . על השיר הוא מספר: "אני מחובר אליו מאוד ומקווה שגם הקהל שלי ימצא בו את החן שאנחנו מצאנו , לחיי האכזבות שפתחו לנו דלתות מדהימות בחיים.
  • תאריך 21/10
  • שעה 21:00
  • מחיר כרטיסים החל מ 139 ש"ח
  • מיקום אמפי קיסריה

הנחיות בזמן קורונה

בהתאם להנחיות ה״תו הירוק״, כניסה למופעים תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי תוצאת בדיקה שלילית בהצגת אישור ״תו ירוק״ בתוקף, שהינם מגיל 12 ומעלה. להנפקת תו ירוק הכנס לקישור הבא https://corona.health.gov.il/green-pass/

שיתוף