שלום לך,
כניסה לאיזור האישי
נגישות
{

הודעה לרוכשי הכרטיסים

הפסטיגל מרכין ראשו ומשתתף בצער משפחות הנרצחים והנופלים, מחבק את משפחות החטופים ומאחל החלמה מהירה לפצועים.
הופעות הפסטיגל שתוכננו להתחיל בעוד שבועיים נדחו. מועדים חדשים יקבעו בהתאם למצב הבטחוני וההיתכנות ההפקתית.
כל הלקוחות, כולם ללא יוצא מן הכלל, יקבלו החזר מלא באמצעות כרטיס האשראי איתו שילמו וללא דמי ביטול.
הזיכוי יבוצע לאמצעי התשלום ממנו בוצעה ההזמנה תוך 14 ימי עסקים מיום שתתקבל אצלכם הודעת ביטול בסמס לטלפון ממנו הוזמנו הכרטיסים.
אנו רוצים לחזק בשעה זו את כל ילדות וילדי ישראל ומקווים שניפגש בהקדם בימים טובים ומוארים יותר. בתפילה לשלום הלוחמים, החזרת החטופים ולניצחון הרוח הישראלית.
אנחנו ננצח🇮🇱

{

הצצה ל Sing פסטיגל

 

פסטיגל Sing

סולן הפקות, אן אם סי יונייטד גאים להציג: פסטיגל SING

בבימוי חנוך רוזן ורועי שגב

השנה, הפסטיגל מציב את עולם המוסיקה במרכז הבמה יחד עם נבחרת הכוכבים הגדולה בישראל. מוסיקה – העולם המופלא בו שפות, מקצבים, סגנונות, הרכבים, מילים ותווים חיים זה לצד זה בהרמוניה מושלמת ומייצרים יחד פס-קול שבלעדיו החיים של כולנו לא היו אותו הדבר.

בפסטיגל השנה עולם של זמרים, נגנים, להקות, ריקודים ושירים. בעולם הזה נמצאים אנשים שמגיעים ממקומות וסגנונות שונים שכנגד כל הסיכויים מוצאים את החיבור ביניהם דרך המוסיקה. המוסיקה מייצרת שפה אחת בין אנשים שונים – והשנה, ב-SING פסטיגל, המשתתפים והקהל יבקשו יחד על הבמה הגדולה בישראל: תנו למוסיקה לחבר בינינו.

בהשתתפות הכוכבים (לפי א"ב) :
אבי אבורומי, אוראל צברי, אושר כהן, אמיר שורוש, אנה זק, דניאל ליטמן, הראל סקעת, יהודה לוי, יעל שלביה, לירית בלבן, נועה קירל, עדן סבן, קווין רובין

 לראשונה, האופן בו נספר את הסיפור השנה הוא קצת אחר, ויחד עם הקהל נרכיב את הפאזל המוסיקלי הזה חתיכה אחרי חתיכה עד שתתגלה לנו התמונה השלמה.
החל מחודש אוגוסט ישוחררו 8 קליפים מושקעים בכיכובם של אמני הפסטיגל, כאשר בכל קליפ יעמוד שיר מקורי או קאבר מתוך פס-הקול הישראלי, בעיבוד ובביצוע חדש. הקליפים יחשפו הצצות לעלילה ולדמויות של הסיפור השנה ויעלו אחת לשבוע, באותו היום ובאותה השעה.

לאחר יציאת הקליפים, ובמסגרת שיתוף פעולה ייחודי, בלעדי וראשוני בין הפסטיגל ל-FreeTV, ישוחרר סרט בן כ-30 דקות שיחבר את כל קצוות העלילה וסיפורי הדמויות שהקהל נחשף אליהם בקליפים. הסרט יהיה זמין לצפיה בלעדית ב-FreeTV החל מה-19.9 ובהמשך גם לקהל הרחב.  בנוסף, מופע הפסטיגל ישודר בבלעדיות רק בFreeTV בתום ההופעות.

  • מחיר 159 ש"ח
  • כרטיס ברכיים לילד עד גיל שנה 50 ש"ח. התשלום בכניסה מעל שנה כרטיס רגיל
כרטיסים לפסטיגל Sing
נגישות
שיחת וואטסאפ עם נציג