שלום לך,
כניסה לאיזור האישי
{

הודעה לרוכשי הכרטיסים

לקוחות יקרים,
לצערנו עקב המצב ביטחוני ההופעה של "ריטה" תידחה למועד אחר והודעה מסודרת על כך תישלח לרוכשי הכרטיסים מיד כשיהיו פרטים נוספים.
הכרטיסים שנשלחו אליך יהיו תקפים למועד העדכני וכמובן שנשמח לראותכם במועד החדש. אם בכל מקרה תרצו לבטל את הכרטיסים, תוכלו לעשות זאת באיזור האישי באתר.
בתקווה לימים שקטים יותר.

על המופע

כמעט כל אדם בארץ ראה את ריטה בהופעה, לפחות פעם אחת. אבל אף אחד עוד לא ראה את המופע הזה.

עם קרוב ל-40 שנות קריירה מהמצליחות שהיו פה, ריטה לא מפסיקה לחדש, להתחדש, להפתיע ולרגש והפעם עם Let`s Dance . מופע עמידה עם במה מרהיבה, וידאו ארט, DJ סט בכניסת הקהל ובמרכז – ריטה שתיקח אתכם לטיול בעולם שלה.

מופע שמציג את הכריזמה הבלתי נגמרת של ריטה, השירים הגדולים שנוגעים בכל אחד ואחד מאיתנו וכמובן הקול המרגש והחד פעמי – באווירת מסיבה!

כל הלהיטים הגדולים של ריטה בעיבודים אלקטרוניים בהפקה מוזיקלית של רמי קלינשטיין ואסי טל. ריטה במיטבה בשיא היצירה והחדשנות!

בין השירים במופע: בוא, עטוף ברחמים, תפתח חלון, מחכה, רגע פרטי, מחול מטורף, שרה ברחובות ולהיטים נוספים, לצד שירי האלבום החדש DUENDE שייראה אור בנובמבר הקרוב, ממנו יצאו הלהיטים: Boom Boom Boom, Bailador והסינגל החדש So Happy.

ריטה: "גם אחרי מעל לשלושה עשורים, תהליך עבודה על מופע חדש הוא תהליך מרתק עם תשוקה לברוא משהו חדש. הפעם זה מסעיר אותי פי כמה וכמה לקראת המופע הזה, ששונה מכל קודמיו. המופע "Let's Dance" נולד בעקבות העבודה על האלבום Duende, שיצרנו ELK (אייל ליאון קצב) ואני, שמייצג עבורי את תמצית השחרור והשמחה. בעקבותיו הרגשתי שזה הזמן הנכון לקחת את הרפרטואר שלי, להיכנס לתהליך עבודה עם רמי קלינשטיין ואסי טל ולבנות מופע שכולו מסיבה. השירים קיבלו עיבודים והפקה מוזיקלית אלקטרונית עם אלמנטים וצבעים אתניים, אלטרנטיביים ואנדלוסיים. לצד החגיגה המרהיבה והמרקידה, היה לנו חשוב לשמור על הרגש והעומקים של השירים. זו הרפתקה מרגשת עבורי ואני שמחה מאוד, שגם אחרי כל כך הרבה שנים והופעות, אני מרגישה כמו ילדה שהולכת בפעם הראשונה לקראת בריאה ויצירה חדשה".

מוזמנים להיות חלק מהחוויה !

  • מיקום האנגר 11, ת"א
ריטה בהופעה

הטבות

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג