שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

הטבות

שב"ק ס'

נ ו פ ל  ו ק ם 

מוקי, מירו, חמי, נימי, פילוני, פלומפי, דוידי, ג'יימס
האימפריה חוזרת עם ההופעה השנתית שהפכה למסורת!
זו ההזדמנות היחידה בשנה לפגוש את השבק!

בשנתיים האחרונות להקת הראפ הראשונה בישראל התאחדה למופעים היסטוריים ומיוחדים בלייב פארק ראשון לציון, שם גם אירחה את דור ההמשך של ההיפ הופ בארץ הקודש: פלד וטונה. 

"אחרי שפעמיים הלייב פארק עף באוויר  – צבא השוף לא שובר מסורת", נמסר מהשב"ק, "אנחנו באים להיות כולם ביחד וכמובן צבא השוף מחבק את צבא ישראל, עם הטבות לסדרניקים ומילואמיניקים. הולכים כולנו לעבור חווי סופר מרגשת, מסעירת חושים וחוץ גופית עם הפלואו המטורף ועם נגינת חסרת המעצורים שמאפיינות את האימפריה מאז ומעולם!  אנחנו מכינים לכם הרבה מאוד הפתעות! מספר הכרטיסים בהאנגר מוגבל אז אנחנו ממליצים להתכרטס במהרה! האימפריה שוב כאן". 

"נופל וקם", "אימפריה", "יהיה פיצוץ", "תתקעו בחצוצרה", "מכופף הבננות", "שיר הגאנג'ה", "אין כבוד", "מביא אותה הפוך", "ילד ירוק", "לשבט: לקום!", "אסאסנים" ועוד טונות של שירים שעיצבו את החיים על הבמה. 

ההיסטוריה של השב"ק: 

יבנה 1992, החברים מהתיכון מחליטים להקים להקה. הלהקה שהתחילה כחבורת תיכוניסטים שרק רצו לשמוע ולעשות היפ-הופ הפכה להרכב הראפ העברי הראשון, הפכה לתופעה תרבותית שהתפשטה ותפסה כאש בשדה קוצים. ההרכב שינה את פני המוזיקה הישראלית והטביע חותם בל ימחק: עקבותיו נמצאים היום בכל כיתה, בית ספר, אצל כל מי שעושה או שומע ראפ והיפ-הופ בעברית.

מילולית, מוזיקלית, מקצועית, השב"ק פרצו את הדרך, המציאו שפה וצבע משלהם ויצרו דרך מוזיקלית חדשה שבה הולכים היום כל כך הרבה יוצרים ומוזיקאים חדשים. להקה שהצמיחה מתוכה זמרים, מפיקים ויוצרים שהגדירו מחדש את גבולות הגיזרה במוזיקה הישראלית. לאורך השנים הוציאה הלהקה חמישה אלבומי אולפן ואלבום בהופעה חיה. הלהקה הפכה לאגדה ונחרטה בתודעת ההמונים בזכות הכתיבה השנונה, החיבור בין ז'אנרים מוזיקליים ושורת להיטים אייקוניים ארוכה.

  • תאריך 2.1.25
  • מיקום האנגר 11
  • שעה 21:00
  • מחיר 219 ש"ח

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג