שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

על המופע

שלומי סרנגה

חוגג 30 שנות קריירה!

החגיגה היוונית הגדולה ביותר בישראל בליווי 11 נגנים מיוון

אורחת מיוחדת: אלני ויטלי

רביעי, 25.10 – האנגר 11, תל אביב

שלומי סרנגה, שגריר המוזיקה היוונית בישראל, חוגג יום הולדת 50 לצד 30 שנות קריירה במופע חגיגי ענק, שיתקיים ביום רביעי, 25.10 בהאנגר 11 בתל אביב.

שלומי סרנגה, שאחראי על צמיחתה המחודשת של המוזיקה היוונית בישראל יעלה לראשונה על במת האנגר 11 במופע יחיד, כשהוא מלווה בלהקתו מאתונה, המונה 11 נגנים מהשורה הראשונה ביוון ויארח את הזמרת היוונייה הבינלאומית בעלת הקול הייחודי – אלני ויטלי, גדולת זמרות יוון. יחד יבצעו השניים דואטים מיוחדים ומפתיעים.

בשנים האחרונות, במקביל להופעותיו בישראל, שלומי סרנגה נמצא על קו תל אביב – אתונה, מלווה בלהקתו מאתונה. במופע סוחף ומרגש במיוחד שלומי סרנגה יבצע את כל להיטיו הגדולים והקלאסיקות היפות של המוזיקה היוונית בניצוחו של המאסטרו היווני ונגליס וסיליו. 

מה שהחל לפני 30 שנה במועדונים היווניים המיתולוגים בארץ, המשיך לקריירה מוסיקאלית מפוארת בארץ וגם ביוון. ההופעות, ההצלחות, התרבות היוונית אשר ספג, תקופת שהות ארוכה ביוון, שם היה מופיע מדי ערב  במועדון הלילה האתונאי היוקרתי – "חבית הזהב" ככוכב המועדון והפופולריות בקרב העם היווני, בעיקר בשל הדמיון הגדול לקולו של הזמר היווני סטליוס קזנג'ידיס, אשר הכתיר את שלומי סרנגה ליורשו היוו את הפריצה הגדולה שלו.

הקריירה המפוארת של שלומי סרנגה מהווה אבן דרך במוזיקה היוונית, אשר נסללה עם השנים והפכה אותו לזמר המוביל ביותר במוזיקה היוונית בארץ.

  • תאריך 25/10
  • פתיחת דלתות 20:00
  • תחילת מופע 21:30
  • מחיר החל מ- 199 ש"ח

הטבות

שיתוף

שיחת וואטסאפ עם נציג