שלום לך,
כניסה לאיזור האישי

שלמה ארצי - לוח הופעות וכרטיסים

11/9 אמפי לוחמי הגטאות

כרטיסים החל 224 ש"ח

כרטיסים להופעה של שלמה ארצי – האמן המצליח והאהוב ביותר בישראל מזה כארבעה עשורים, כפי שמצביעים שוב ושוב כל המשאלים, הסקרים והדירוגים.

ההופעות של שלמה ארצי הן שם דבר וחובה לכל חובב מוסיקה ואולי בעצם לכל ישראלי. בין אם אתם מחפשים כרטיסים להופעה של שלמה ארצי בקיסריה, באמפי פארק רעננה ובמקומות גדולים ואייקונים אחרים בישראל, אנו בקופת תל אביב לרשותכם.

חשוב לציין! כשמדברים על אומן כמו שלמה ארצי, הופעות הם מצרך מבוקש מאוד. לרוב, הכרטיסים אוזלים זמן קצר לאחר תחילת המכירה. מומלץ להתעדכן באתר לגבי מופעים חדשים ולהזמין כרטיסים בהקדם.

מידע נוסף לגבי שלמה ארצי

שלמה ארצי ממשיך להיות מהיוצרים המשובחים והפוריים במוסיקה הישראלית גם אחרי 5 עשורים של קריירה מפוארת. מדובר באומן שהגיע לאינספור הישגים בחייו.

בנוסף להיותו עמוד תווך במוסיקה הישראלית מעל ל 50 שנה, שלמה ארצי נבחר גם להדליק משואה כנציג המוסיקה הישראלית ביום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל.

כל מי שכבר היה בהופעה של שלמה ארצי יודע שכל הופעה שונה מקודמתה, מה שהופך את החוויה לחד פעמית כל פעם מחדש. בהופעותיו, ארצי מקפיד לעבד ולרענן מחדש את שיריו הידועים ולהציג בכל פעם פרשנות חדשה ומגוונת, תוך שהמוסיקה שלו ממשיכה לחצות מגזרים ולהגיע לכל רובד בחברה הישראלית.

הרכב הלהקה בהופעה של שלמה ארצי: מאיר ישראל, אבי סינגולדה, אייל מזיג, גיל פלדמן, שי מאירי, רז שמואלי, נעמי קרן

צילום: מרגלית פלדמן טולדו

  • תאריך 11/09
  • פתיחת שערים 19:00
  • תחילת המופע 21:00 לאור הסדרי הנחייה הציבור מתבקש להקדים את הגעתו
  • מקום המופע אמפי לוחמי הגטאות
  • מחיר החל מ - 224 ש"ח
  • חניה חצרות יסף ומשם היסעים לאמפי לוחמי הגטאות (אין חניה ליד האמפי)
  • הגעה עם וויז לחץ כאן
מתחםן הופעות אפמי לוחמי הגטאות

הנחיות בזמן קורונה

בהתאם להנחיות ה״תו הירוק״, כניסה למופעים תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי תוצאת בדיקה שלילית בהצגת אישור ״תו ירוק״ בתוקף. להנפקת תו ירוק הכנס לקישור הבא https://corona.health.gov.il/green-pass/

שיתוף